Token ART i NFT Nowa Era w Handlu Sztuką

Published 27/11/2023
Rudola Polonszky - NFT

Token ART i NFT uni.DecentralArt – Nowa Era w Handlu Sztuką

uni.DecentralArt to platforma, która rewolucjonizuje świat sztuki, łącząc tradycyjne wartości artystyczne z najnowocześniejszą technologią blockchain. Dzięki wykorzystaniu Tokena ART i NFT (Non-Fungible Tokens), uni.DecentralArt otwiera nowe możliwości dla artystów, kolekcjonerów oraz entuzjastów sztuki. W tym artykule przyjrzymy się, jak platforma ta zmienia rynek sztuki i jak można z niej skorzystać.

Wprowadzenie do Platformy

uni.DecentralArt to innowacyjna platforma, która wykorzystuje technologię blockchain do handlu dziełami sztuki. Dzięki tej technologii, każde dzieło sztuki jest unikatowe i posiada swoją cyfrową tożsamość w postaci Tokena ART lub NFT. To gwarantuje autentyczność i pochodzenie dzieła, co jest kluczowe w świecie sztuki. Platforma ta nie tylko ułatwia zakup i sprzedaż dzieł sztuki, ale także zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

imKInsky nr. Aukcji #3210 wartość od 100 000 - 200 000 eur

Obraz olejny na płótnie “Cinderella I” autorstwa Ernsta Fuchsa, datowany na lata 1988-1998, mierzy 180 x 109 cm i jest sygnowany na odwrocie przez artystę. Dzieło pochodzi z Kolekcji Stronach i zostało zaprezentowane w katalogu wystawy w Państwowej Galerii Tretiakowskiej w Moskwie w 2001 roku. Pierwotna wycena wynosiła od 100 000 do 200 000 euro, a ostateczna cena sprzedaży to 157 700 euro. Aukcja tego dzieła została już zakończona

Token ART – Rewolucja w Wartościowaniu Sztuki

Token ART to cyfrowy certyfikat autentyczności, który jest powiązany z każdym dziełem sztuki na platformie uni.DecentralArt. Umożliwia to digitalizację tradycyjnych dzieł sztuki, a także stworzenie unikatowych cyfrowych dzieł sztuki w formie NFT. Token ART nie tylko potwierdza autentyczność dzieła, ale również pozwala na śledzenie jego historii, co jest niezwykle cenne dla kolekcjonerów i inwestorów.

NFT – Nowa Perspektywa dla Twórców i Kolekcjonerów

NFT, czyli niemożliwe do podrobienia tokeny, stanowią kluczowy element ekosystemu uni.DecentralArt. Każde NFT jest unikatowe i niepowtarzalne, co czyni je idealnym narzędziem do reprezentowania dzieł sztuki w świecie cyfrowym. Dla artystów, NFT to sposób na cyfrową ekspresję i monetyzację ich talentu. Dla kolekcjonerów, NFT to możliwość posiadania unikalnych dzieł sztuki, których wartość może wzrastać z czasem.

Program Afiliacyjny uni.DecentralArt – Łączenie Pasji z Zarobkiem

uni.DecentralArt oferuje również program afiliacyjny, który pozwala entuzjastom sztuki zarabiać na promowaniu dzieł sztuki w swoich sieciach. Uczestnicy programu otrzymują unikalny link afiliacyjny i zarabiają prowizję w wysokości 2% od każdej transakcji dokonanej przez ten link. To nie tylko sposób na dodatkowy dochód, ale także okazja do wspierania artystów i promowania sztuki.

Bezpieczeństwo i Transparentność dzięki Blockchain

Kluczowym aspektem platformy uni.DecentralArt jest bezpieczeństwo i transparentność transakcji zapewniane przez technologię blockchain. Dzięki tej technologii, każda transakcja jest zapisywana w łańcuchu bloków, co zapewnia niezmienność i łatwą weryfikację. To buduje zaufanie wśród użytkowników platformy i zapewnia bezpieczeństwo inwestycji w sztukę.

Podsumowanie – uni.DecentralArt jako Przyszłość Rynku Sztuki

uni.DecentralArt to platforma, która otwiera nowe horyzonty w świecie sztuki. Wykorzystanie Tokena ART i NFT w połączeniu z technologią blockchain tworzy niezwykle bezpieczne i transparentne środowisko dla handlu sztuką. Program afiliacyjny dodatkowo wzbogaca ekosystem, oferując entuzjastom sztuki możliwość zarobku i promocji artystów. Bez wątpienia, uni.DecentralArt to krok w stronę przyszłości rynku sztuki, gdzie technologia i pasja łączą się, tworząc coś wyjątkowego dla twórców, kolekcjonerów i miłośników sztuki

Comments (0)